Про компанію

Раді вітати вас на сайті компанії, яка більше 19 років займається виробництвом меблів на замовлення. Дев'ятнадцять років багато навіть для людини, тим паче для виробничої компанії. За цей час ми накопичили цінний досвід, стали сильнішими, мудрішими, і точно знаємо, чого хоче кожен наш замовник.

Вибираючи виробництво меблів на замовлення в нашій компанії, ви отримуєте:

  • Розробка дизайну проекту під ваші ідеї;
  • Вплив на цінову політику;
  • Виробництво шаф будь-якого дизайну та призначення;
  • Великий вибір варіантів оформлення фасадів;
  • Оперативне виробництво замовлень (до двох тижнів);
  • Гарантія на всі виконані роботи.

Вибір меблів на замовлення відкриває перед клієнтом нові перспективи, недоступні при купівлі готових шаф. Ключова перевага – розробка проекту та створення меблів, з урахуванням особливостей приміщення, ваших побажань. Наприклад, вам потрібна шафа для дуже маленької кухні, вітальні нестандартного планування – щоб знайти готові шафи для цих приміщень, вам доведеться витратити багато часу та сил. У нашій компанії все просто: ми знімаємо виміри, розробляємо проект, і лише після затвердження проекту клієнтом приступаємо до виробництва.

На цьому етапі замовники часто починають сумніватися у зробленому виборі – наскільки шафа органічно впишеться в інтер'єр, чи поміститься вона в обмеженому просторі. Ми надаємо консультації, роз'яснюємо всі спірні пункти, в особливо складних випадках пропонуємо альтернативні варіанти.

Якщо ви не знаєте, які меблі оптимально підійдуть для невеликої спальні або кухні, як з максимальною користю використовувати кут у передпокої, звертайтеся – у нашій компанії втілюються у життя найскладніші проекти.

Лояльність цінової політики

Важливо розуміти, що шафа бюджетної цінової категорії не зможе виглядати як меблі з італійського салону. Але наша компанія намагається піднести замовникам оригінальні ідеї, які не вдарять по бюджету. Наприклад, фасади, заповнені плитами ДСП, комбіновані із вставками із кольорового скла. При правильному підборі кольорової гами шафа отримує дуже оригінальний та свіжий дизайн.

Важливим фактором, який визначає вартість, є тип розсувної системи -ndash; сталева чи алюмінієва, опорна чи підвісна. Ми підказуємо, на яких моментах можна заощадити, не завдаючи шкоди якості.

Виробництво меблів на замовлення – це чудовий шанс отримати естетичні, сучасні та функціональні шафи за доступною ціною.

Оберіть мову сайту: