Книжкова шафа на замовлення

Книжкові шафи вважаються елітними меблями, які встановлюються в кабінетах, вітальнях. Вибираючи книжкову шафу на замовлення, важливо звертати увагу на те, наскільки її дизайн вписується в інтер'єр, а габарити відповідають площі приміщення. Щоб цей предмет меблів ідеально вписався в простір, краще замовити книжкову шафу. У нашій компанії ви отримаєте дизайн проект, в якому будуть враховані всі ваші ідеї щодо дизайну, а також особливості та недоліки планування.

Фотографії виконаних нами робіт

View the embedded image gallery online at:
https://zakaz-shkafa.kiev.ua/uk/knizhnye-shkafy#sigProId8a8db0f4ea

Шафа для книг купити в Києві можна, вибравши з різних варіантів оформлення та конфігурації. Вибір книжкового виробу на замовлення в Києві та Україні дає низку відчутних переваг: замовник впливає на вибір матеріалів та фурнітури, можливість створити предмет меблів, який ідеально підходить для даного приміщення.

Хочете дізнатися вартість книжкової шафи за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Купити шафу для книг недорого від виробника

Всіх бажаючих замовити книжкову шафу в першу чергу цікавить ціна цього стильного елементу інтер'єру. -left: 10px; margin-top: 10px; float: right;" title="Книжкові шафи на замовлення - недорого" /> Хочемо запевнити вас, що виробництво меблів на замовлення в нашій компанії дає вам відчутну перевагу. Ми не використовуємо лише найдорожчі матеріали та комплектуючі – ви самі впливаєте на вибір, тому, можете віддати перевагу дешевшим матеріалам. Наприклад, ДСП, МДФ, масив дерева вітчизняного виробництва за якістю не поступаються закордонним аналогам. Більше того, ми співпрацюємо тільки з постачальниками, які дають гарантію на всі партії товару, тому навіть якщо ви вирішите шафу для книг купити (Київ) недорого, отримаєте стильні та практичні меблі.

Дізнатися більш точно, якою буде ціна виробу для книг, можна, зв'язавшись із нашими співробітниками. Щоб прорахувати вартість виробу для книг, нам потрібно знати такі параметри як загальний метраж, особливості наповнення, кількість секцій чи полиць.

Книжкові шафи можуть виконуватись у кількох конфігураціях:

  • Класичний тип із закритими відсіками – виглядає як цілісний пенал із різними відділами;
  • Відкриті стелажі для книг – це найбільш підходящий варіант, якщо ви шукаєте недорогі меблі;
  • Комбінований варіант –  у якому відсіки для одягу поєднуються зі стелажами для книг.

Вибраний варіант оформлення виробу також впливатиме на вартість проекту. Дуже затребуваною опцією є світлодіодне підсвічування, завдяки якому знайти потрібну книгу стає набагато простіше.

Книжкова шафа може бути конструкцією на одну секцію, компактну кутову шафу або цілу бібліотеку на всю стіну – все залежить від доступного вільного простору та ваших фінансових можливостей.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Замовити книжкову шафу

Щоб замовити книжкову шафу, достатньо зв'язатися з нами, для попереднього прорахунку вартості проекту. Книжкова шафа на замовлення Далі в будь-який, зручний для вас день, до вас виїде замірник, щоб зняти точні розміри, і дизайнер, з яким ви обговорите всі деталі майбутніх меблів. На цьому етапі ви отримаєте всебічні консультації щодо зовнішнього вигляду та конфігурації виробу. Якщо простору недостатньо, ми запропонуємо найоптимальніші варіанти виконання цього предмета меблів. Наприклад, пенал на одну секцію з відкритими полицями. Щоб надати виробу для більш солідного вигляду, секції можуть бути закриті – скляними дверима або фасадом з ДСП.

Ми обов'язково обговорюємо із замовником усі спірні питання, перш ніж перейти до стадії виробництва. Ви вибираєте матеріали для оформлення, заповнення фасадів, також можете вибрати фурнітуру. Щоб ви могли заощадити, ми обов'язково підкажемо, які матеріали найкращі у співвідношенні ціни та якості. На всі виконані роботи нашої компанії надається гарантія якості.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: