Шафи купе з дзеркалом на замовлення

Шафи купе є сьогодні найбільш затребуваними меблями, за рахунок підвищеної функціональності та практичності. Завдяки різноманітності можливих конфігурацій та варіантів виконання, шафи купе на замовлення в Києві та Україні виходять у лідери меблевого ринку. Розсувні системи, що встановлюються в шафах купе, дозволяють заощадити простір, зробити використання меблів більш комфортним, швидше знаходити потрібний одяг та предмети.

Серед величезної різноманітності особливо виділяються дзеркальні вироби, які дозволяють кардинально змінити оформлення інтер'єру. Купити шафу купе з дзеркалом можна окремо стоїть або вбудована – для останнього варіанта зазвичай використовується ніша.

 Купити дзеркальну шафу купе можна кутову, пряму або трапецієподібну, залежно від особливостей вашого планування. Перевагою покупки меблів на замовлення, яку пропонує наша компанія, є можливість врахувати будь-які недоліки планування, перетворення їх на переваги. За допомогою індивідуально спроектованого виробу можна замаскувати комунікації, використовувати кути, які зазвичай порожні.

Хочете дізнатися вартість шафи купе із дзеркалом за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Купити дзеркальну шафу купе з унікальним дизайном

Охочих купити шафу купе із дзеркалом у нашій компанії з кожним днем ​​стає дедалі більше. Причин тому багато, тільки деякі з них:

  • Візуальне розширення простору;
  • Більш презентабельний вигляд;
  • Розширений вибір варіантів дизайнерського оформлення.

Щоб замовити виріб із дзеркалом у нашій компанії, просто залиште заявку, і ми обов'язково зв'яжемося з вами для з'ясування подробиць замовлення. Залежно від стилю інтер'єру вашого житла, ми зможемо підібрати відповідне оформлення: двері в сталевій рамі із заповненням «під дерево» і комбінацією з дзеркальним полотном або суцільні дзеркальні фасади. Якщо ви вибираєте останній варіант, бажано не встановлювати в кімнаті інших шаф із дзеркальними поверхнями, інакше весь ефект зійде нанівець. Найчастіше користувачі віддають перевагу вирішенню купити дзеркальну шафу купе з алюмінієвими системами, оскільки вони міцніші. Відмінним поєднанням з алюмінієвими системами є дзеркальні полотна, прозоре та тоноване скло.

Варіантів декорування дзеркальних виробів багато – можна залишити дзеркало в чистому, недоторканому вигляді, можна покрити візерунками методом фарбування. Одним із найбільш затребуваних методів оформлення вважається піскоструминна обробка, завдяки якій малюнок виходить об'ємним, виглядає дуже стильно та оригінально. На дзеркальній поверхні яскраво виглядає фотодрук, який стає об'ємним завдяки дзеркальній площині.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Яка буде ціна на дзеркальну шафу

Перше питання, яке цікавить всіх наших покупців – вартість виробів. Звичайно ж, кожному замовнику хочеться придбати меблі недорого, проте проекти із дзеркальним заповненням відрізняються вищою вартістю, порівняно з фасадами ДСП.

Важливо враховувати, що дзеркальні фасади відрізняються великою вагою порівняно з ДСП, тому для них потрібно вибирати більш надійні розсувні системи. Заощадити можна в тому випадку, якщо ви вирішите встановити двері дзеркальними, а для інших секцій використовувати бюджетні матеріали. Як заповнення фасадів дзеркальної шафи купе можна використовувати меблевий пластик. Він відрізняється легкою вагою, завдяки чому знижує навантаження на розсувну систему.

Наші дизайнери запропонують на ваш розгляд найбільш вигідний варіант проекту, в якому будуть враховані всі ваші ідеї та побажання.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: