Елітні шафи купе на замовлення

Україна, принаймні більшість її громадян, намагаються заощадити на всьому, і на меблів зокрема. Але є категорія людей, яким економія ні до чого, адже вони досить заробляють і можуть собі дозволити елітні шафи купе на замовлення. Якщо ви належите до цієї категорії, наша компанія з радістю запропонує на ваш розгляд різні елітні варіанти.

Щоб досягти ідеального зовнішнього вигляду, гарантувати міцність та довговічність меблів, для її виробництва використовуються тільки якісні та надійні матеріали: масив дерева, МДФ. Рідше використовуються плити ДСП з ламінацією, але найвищої якості, і тільки для виготовлення корпусів.

Фотографії виконаних нами робіт

Елітні вироби відрізняються високоякісною розсувною системою – Оптимальним вибором для цього є алюмінієві розсувні системи. Основними перевагами є міцність та довговічність, особлива конструкція роликів, завдяки якій двері відчиняються та зачиняються безшумно. У нас ви можете замовити елітні шафи купе (Київ), які будуть укомплектовані розсувними системами від світових виробників із високим рейтингом довіри.

Хочете дізнатися вартість елітної шафи купе за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Дорогі шафи купе від виробника

Якщо ви маєте намір придбати елітний меблевий виріб, ви можете не економити на матеріалах обробки, а вибрати:

  • Масив дерева;
  • Дзеркало;
  • Скло.

Дешевші матеріали, такі як МДФ або ДСП, рідко використовуються для декорування елітних шаф купе на замовлення. Елітні фасади з масиву дерева встановлюються найчастіше, якщо меблі виконані в класичному стилі.

Вважається,  що класика погано поєднується із зовнішнім виглядом розсувних виробів. Ми доведемо, що це не так – Якщо ви замовите шафи купе дорого в класичному стилі, наша компанія запропонує найстильніші та найоригінальніші проекти. Відмінним доповненням класичного інтер'єру є виріб на три секції, з центральним фасадом із дзеркала, бічними фасадами з фотодруком або різьбленими фільонками.

Щоб створити велику кількість світла в кімнаті, можна замовити дорогий виріб, всі фасади якого повністю заповнені дзеркальними поверхнями. Бічні стійки, верхній та нижній карниз можна прикрашати різьбленими елементами, забарвленими в основний колір інтер'єру.

Елітні шафи купе на замовлення не обов'язково повинні бути з розсувною системою – якщо ви хочете замовити шафу з дверцятами, ми оперативно виконаємо ваше замовлення.

Дуже яскраво та стильно виглядають дорогі вироби, зі заскленими фасадами та декоруванням методом піскоструминної обробки. Завдяки цьому методу на поверхні скла або дзеркала можна створювати оригінальні візерунки, матові або напівпрозорі.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Елітні шафи купе – ціна

Щоб надати меблям неперевершеного зовнішнього вигляду, ми пропонуємо нашим клієнтам ще один метод декорування: фотодрук. За допомогою цієї методики будь-яка фотографія чи малюнок можуть бути нанесені на скло чи дзеркало. Завдяки такому способу декорування елітні вироби цілком можна порівняти із сучасними витворами мистецтва, оскільки вони виглядають яскраво та незвичайно.

Фотодрук універсальний, оскільки малюнки можна наносити абсолютно будь-які і в різній кольоровій гамі. Для класики ми можемо підібрати скромний та ненав'язливий візерунок, що поєднується із дизайнерською концепцією приміщення. Для стилю ганьби-тік підійде абстрактний візерунок, в якому переважають сірі, чорні кольори.

Не тільки дизайн, а й конфігурація елітної шафи на замовлення впливають на її вартість – радіусні та кутові елітні вироби коштують набагато дорожче, ніж класична пряма конфігурація.

Вибирайте оптимальний варіант, який підходить для вашого будинку, а ми втілимо його в реальність максимально оперативно.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: