Шафа купе з нішою під телевізор на замовлення

Телевізор не поспішає йти з наших жител, незважаючи на те, що дуже багато хто переходить до перегляду фільмів і телепередач в інтернеті. У зв'язку з цим багатьом хочеться замовити шафу купе з нішою під телевізор. Найбільш простим та бюджетним варіантом таких меблів є розстібні шафи, які обійдуться вам порівняно недорого.

Купити шафу купе з нішою під телевізор буде оптимальним рішенням для вітальні або залу – приміщень, де ми найчастіше проводимо час із друзями чи родиною. Звичайно, такий виріб можна вибрати і в салоні меблів. Але в такому разі вам доведеться вибирати тільки з наявних розмірів та варіантів дизайну.

Хочете дізнатися вартість шафи купе з нішою під ТБ за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Замовити шафу купе з нішою під телевізор недорого від виробника

Рішення купити шафу-купе з нішою під телевізор на замовлення дозволяє врахувати особливості планування. Наприклад, ви хочете встановити виріб на всю стіну, але кімната у вас нестандартна. Саме в таких випадках і допомагає наша компанія, яка понад 10 років виробляє меблі на замовлення.

Конструкція виробу може бути не тільки орною, але і зсувною, залежно від ваших уподобань. Щоб придбати цей предмет меблів недорого, варто звернутися саме до розстібного виробу, оскільки розсувні системи завжди підвищують вартість проекту.

Ключові фактори, що впливають на вартість проекту:

  • Загальний метраж шафи;
  • Кількість секцій;
  • Тип – орний або купе;
  • Заповнення фасадів;
  • Додаткові елементи та фурнітура: ящики, кутові консолі, міні-ліфт.

Виріб з нішою під телевізор на замовлення виглядає дуже стильно і свіжо, якщо по кутах розташувати радіусні полиці. На них можна   встановити декоративні елементи: статуетки, фоторамки. Надати дизайну виробу оригінальності та яскравості можна за допомогою світлодіодного підсвічування.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе з нішою під телевізор – ціна

Якщо ви вирішите замовити виробництво шафи купе з відділенням для телевізорів, то отримаєте повноцінну консультацію дизайнерів. Наші досвідчені співробітники підкажуть вам, яке оформлення шафи оптимально підійде саме для інтер'єру вашого приміщення.

В якості оформлення фасадів виробу з нішою під телефізор можна вибрати:

  • Плити ДСП;
  • Скло – прозоре, матове та кольорове;
  • Дзеркальні поверхні;
  • Екзотичні матеріали, наприклад, ротанг.

Завдяки сучасним технологіям виробництва ДСП, їх зовнішній вигляд може імітувати різні породи дерева. Щоб дізнатися про приблизну вартість вашого проекту, просто зателефонуйте, і наші співробітники його прорахують.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: