Шафи купе у вітальню на замовлення

У вітальні ми проводимо більшу частину часу, відпочиваючи на самоті або у колі друзів. Тому завжди намагаємося підібрати меблі, в яких поєднуються практичність, функціональність та сучасна естетика. Всім цим критеріям повною мірою відповідає шафа купе у вітальню на замовлення, купити яку ви можете в нашій компанії.

Фотографії виконаних нами робіт

 

Ми вже понад десять років виробляємо меблі на замовлення, в Києві та Україні. За такий тривалий період роботи ми створили тисячі проектів, за індивідуальними замовленнями. Найважливіше в роботі для нас – індивідуальний підхід, тому шафа купе у вітальню на замовлення обов'язково буде створюватися з урахуванням особливостей та недоліків планування, ваших особистих побажань та уподобань.

Чому варто замовити шафу купе у вітальню саме у нас?

Головна перевага – вони чудово справляються із завданням економії простору, за рахунок особливостей внутрішнього планування та розсувних систем. До інших плюсів варто віднести:

 • Можливість вписати в будь-який інтер'єр;
 • Великий вибір варіантів дизайнерського оформлення;
 • Практичність за рахунок ретельного підбору внутрішнього наповнення;
 • Вбудований виріб додатково заощаджує простір;
 • Можливість розмістити багато речей на невеликій площі.

Хочете дізнатися вартість шафи купе у вітальню за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Якісні шафи купе у вітальню недорого від виробника

Можливість замовити шафу купе у вітальню в нашій компанії недорого пояснюється тим, що ми співпрацюємо безпосередньо з постачальниками матеріалів та фурнітури. Це додатково знижує вартість виробу, до чого варто доповнити той факт, що ми - . безпосередні виробники, а чи не перекупники. За рахунок цієї особливості ми не встановлюємо накрутку, подібно до меблевих салонів.

На вартість шаф купе впливають різні фактори:

 • Загальний метраж;
 • Особливості внутрішнього наповнення (ліфти, безшумні системи ящиків, складні штанги);
 • Дорога фурнітура;
 • Заповнення фасадів.

По кожному пункту ми проводимо переговори, щоб досягти компромісу та знайти ідеальне рішення для наших замовників. Якщо вас цікавлять бюджетні рішення, ви можете купити шафу купе у вітальню із заповненням із ДСП. Добре, що сучасні технології виробництва дозволяють створювати оригінальні, естетичні покриття з імітацією фактури дерева.

Презентальнішими, але й дорогими, є вироби із заповненням із дзеркальних або скляних плит. Такий підхід до дизайну відкриває великі простори для декорування: матування, піскоструминна обробка, нанесення малюнків, фотодрук. Особливо ефектно виглядають дзеркальні поверхні у поєднанні з пофарбованим чи прозорим склом.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе у вітальню на замовлення – ціна

У нашій компанії ви можете замовити шафу купе у вітальню, вибравши найбільш підходящу вартість – бюджетну або преміум сегмента. Зокрема, ви можете вибрати виріб у вітальню на замовлення з таких груп:

 • Економ – дверні панелі виконані з ДСП, для роликового механізму використано систему з пластмаси;
 • Середній клас – алюмінієві розсувні системи, у роликовій системі встановлений шарикопідшипниковий механізм, що забезпечує безшумне ковзання, у дверних панелях встановлюються панелі ДСП 16 мм;
 • Преміум клас – алюмінієвий профіль, для заповнення використовуються полотна з покриттям із натурального шпону, а також дзеркало, скло.

Вибирайте, яка шафа купе для вітальні на замовлення вам підходить найбільше, а ми гарантуємо ідеальне виконання, з повним дотриманням проекту. Ми завжди порадимо вам, як можна знизити вартість шафи купе, без погіршення дизайну та якості.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: