Розрахунок вартості шафи купе онлайн

ПРИ ЗАМОВЛЕННІ РОЗРАХУНКУ ВАРТІСТИ ШАФИ НА САЙТІ НАДАЄТЬСЯ ЗНИЖКА У РОЗМІРІ 3%

Основне питання, яке турбує клієнтів перед покупкою шаф, незалежно від конфігурації – це його вартість. Щоб кожен наш клієнт міг скласти приблизне враження про цінову політику нашої компанії, ми пропонуємо зручний розрахунок шафи купе онлайн.

Термін виготовлення шафи - від 14 днів (залежно від завантаженості виробництва)

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введите габариты шкафа в ММ (ВхШхГ)

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Завантажте ескіз або картинку шафи

Загрузить проект
Введен недействительный тип данных

 
Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных

Розрахунок шафи shkaf2

Для цього просто заповніть необхідні параметри:

  • Габарити шафи (висота, ширина та глибина).
  • Тип розсувної системи – сталева чи алюмінієва. На цьому етапі можна вибрати колір системи.
  • Призначення шафи.
  • Тип конфігурації (корпусний або вбудований).
  • Внутрішнє наповнення (кількість відсіків, типи поличок, додаткові відділення для взуття, ніша під телевізор).
  • Заповнення фасаду (ДСП, дерево, дзеркало, скло та варіанти декорування).

Онлайн розрахунок шафи купе (Київ) дуже просто та наочно показує, з яких факторів складається вартість готових меблів. Ви бачите чіткий алгоритм, завдяки якому можете приблизно уявити собі вартість шафи, яка буде встановлена ​​в будь-якій кімнаті вашої квартири.

Розрахунок вартості шафи купе дозволить дізнатися, наприклад, що сталеві розсувні системи трохи здешевлять ціну проекту, тоді як алюмінієві навпаки додадуть до вартості. Початковим фактором, з якого формується ціна, вважається метраж, загальна площа шафи. Це цілком логічно – для маленької шафи потрібно трохи матеріалу, отже, витрати кардинально зменшуються.

Максимальна зручність розрахунку вартості

На нашому сайті ви можете не тільки розрахувати шафу купе онлайн, а й побачити приблизний ескіз майбутнього проекту. Просто виберіть дизайн фасадів, який вас найбільше цікавить, внутрішнє наповнення, і конструктор запропонує вам ескіз шафи. Звичайно ж, після розробки проекту нашими дизайнерами візуалізація буде чіткішою та зрозумілішою, щоб замовник зміг оцінити, наскільки подібні меблі підходять під його задуми. Але зразковий ескіз меблів, який ви отримуєте при першому прорахунку вартості, дуже допомагає зорієнтуватися, можливо, змінити певні елементи.

Онлайн розрахунок вартості та конструктор шафи купе допомагають визначитися з ціною майбутньої шафи, відсікти зайве, та розставити акценти. У програмі використовується зручний та зрозумілий інтерфейс, завдяки якому кожен крок виконується на інтуїтивному рівні.

Розрахувати шафу купе онлайн

Онлайн розрахунок шафи купе у Києві допомагає багатьом нашим замовникам не лише визначити, якою буде вартість їх задуму, а й усвідомити, що зайве у їхньому проекті. Наприклад, ви хочете заощадити, але встановити в спальні сучасну, естетичну шафу купе. Розрахунок шафи купе допоможе визначитися, що дзеркальні фасади можна замінити плитами ДСП, з ламінацією, колір і фактура якої ідеально підходять під колірну гамму вашої спальні. Шафа купе з глянцевим, світлим покриттям, звичайно ж, поступається дзеркальному, але теж візуально розширює простір, робить його світлішим і затишним.

Розрахунок вартості шафи купе дуже корисний при виборі шафи для вітальні – Тут ви можете грати з різними елементами, підібрати для себе оптимальну конфігурацію.

Якщо на етапі розрахунку у вас виникли певні питання щодо вартості чи конфігурації, ми із задоволенням на них відповімо. Не знаєте, що краще вибрати – вбудована або корпусна шафа? Наші дизайнери допоможуть порадою, підкажуть, який тип меблів буде кращим у вашому випадку.

Наша компанія відрізняється індивідуальним підходом до кожного клієнта – ви тільки висунете ідею, а ми вже пропонуємо вам готовий, оптимізований проект з урахуванням ваших фінансових можливостей.

Оберіть мову сайту: