Кутові шафи купе на замовлення

Охочих замовити кутову шафу купе, особливо, створену в Києві, стає з кожним роком дедалі більше. можливість заощадити місце, використовуючи кути, які при звичайному розташуванні меблів порожні.

Кутові шафи привертають загальну увагу величезною кількістю варіантів конфігурації. За бажанням, у такому виробі можна передбачити робоче місце, оснащене ноутбуком чи комп'ютером.

Фотографії виконаних нами робіт

Хочете дізнатися вартість кутової шафи купе за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість

Кутова шафа купе на замовлення

Основні переваги, якими відрізняється кутова шафа купе:

  • Практичність та функціональність;
  • Можливість вбудовування в нішу;
  • Збільшення корисного обсягу меблів;
  • Універсальність –  можна встановити у передпокої, кухні чи спальні.

Якщо ви вирішите зробити замовлення в нашій компанії, то в стислі терміни отримаєте якісні та практичні меблі, оскільки для їх складання потрібно мінімум часу. У нашій компанії ви можете замовити меблі, головна перевага яких – – повний облік усіх ваших побажань. Наприклад, якщо у вашій кімнаті нестандартне планування, при проектуванні особливості або недоліки будуть враховані. При виборі даного типу шафи ви отримуєте значну економію простору, зі збільшенням місця для зберігання речей.

Кутова шафа на замовлення від виробника

Кутові шафи купе на замовлення, створені за вашим дизайном, будуть оформлені у повній відповідності з вашими уподобаннями та баченням. Ви самі вибираєте внутрішнє наповнення та конфігурацію:

  • Трапецієподібні;
  • Г-подібні;
  • Трикутні.
Кутова шафа купе на замовлення 1

Розташування виробу та його оформлення нерозривно пов'язані з особливостями планування приміщення.

Для симетричного кута та просторої кімнати можна вибрати модель трикутної конфігурації або п'ятистінну шафу. Якщо виріб буде встановлено в невеликій кімнаті, де важливо заощадити місце, краще вибрати трапецієподібну або Г-подібну конструкцію.

При виготовленні кутової шафи на замовлення в нашій компанії, ви отримуєте консультації дизайнерів та проектувальників, які допоможуть підібрати оптимальне внутрішнє наповнення, конфігурацію. Щодо зовнішнього вигляду, тут ви вільні обирати самі, ми зі свого боку готові запропонувати консультативну допомогу.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду

Ціна кутових шаф

Перше, що цікавить усіх бажаючих замовити кутову шафу купе – його вартість. У нашій компанії ви можете замовити меблі різної цінової категорії, як елітної, так і економ. -

Кутова шафа на замовлення 3

Якщо ви хочете скоротити витрати на створення кутових меблів, варто вибрати бюджетне оформлення: заповнення фасадів із ДСП, розсувні системи вітчизняного виробництва. Ви можете не перейматися тим, що зниження вартості спричинить погіршення якості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками матеріалів та комплектуючих, тому гарантуємо високу якість та відмінний зовнішній вигляд. На всі виконані роботи нами гарантується.

Для заповнення фасадів можна вибрати не тільки ДСП, а й скляні чи дзеркальні панелі. Таке оформлення виглядає дуже стильно, особливо якщо на дзеркальній гладі розташувати візерунки, малюнки. Відмінною ідеєю буде виготовити кутову шафу купе на замовлення до кімнати дитини, фасади якої прикрашені малюнками улюблених кіно або мультиплікаційних героїв. Для оформлення меблів не варто вибирати надто яскраві кольори, оскільки вони візуально зменшують простір.

Ціна кутового купе залежить не тільки від заповнення фасадів, а й від розмірів (метражу), кількості дверей, наявності додаткових комплектуючих: доводчиків, безшумних розсувних систем. Чим вище класом фурнітура, тим дорожчою буде вартість проекту.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок

Оберіть мову сайту: