Шафи купе з піскоструйним малюнком на замовлення

У прагненні вдосконалити та ушляхетнити інтер'єр свого будинку, ми готові піти на будь-які жертви. Сучасні технології виробництва шаф з піскоструменем дозволяють створити якісні меблі, без жертв і компромісів, які будуть радувати око довгі роки.

Якщо ви давно мріяли про перепланування приміщення, саме час замовити шафу купе з піскоструминним малюнком. Ця техніка декорування меблевих виробів використовується в нашій країні досить давно, тому поспішаємо ознайомити вас із цим оригінальним методом.

Фотографії виконаних нами робіт

Шафа купе з піскоструминним малюнком на дзеркалі, а точніше декорування його фасадів, створюється шляхом механічного впливу повітряного струменя, що подається під тиском, з домішкою дрібних піщинок.

Подібний метод обробки скляних або дзеркальних поверхонь дозволяє створювати оригінальні візерунки, малюнки з різними ефектами. Візерунки можуть бути матовими на прозорій поверхні, прозорими на матовому фасаді, особливо красиво виглядає малюнок, нанесений на кольорове скло.

Малюнки на склі утворюються завдяки використанню спеціальних трафаретів, які накладаються на скло або дзеркало. Після обробки струменем повітря з домішками піску візерунок або поверхня під ним стають матовими, вигравіруваними. Перевага піскоструминної обробки полягає в її довговічності – ці візерунки ніколи не зблякнуть, їх якості не зникнуть з часом.

Хочете дізнатися вартість шафи купе з піскоструминним малюнком за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Шафа купе з піскоструминним малюнком на дзеркалі від виробника

Ви можете вибрати шафу купе з оригінальним візерунком на фасадах в одному з варіантів:

  • Матовий візерунок на склі або дзеркалі – матові ділянки відрізняються легким сріблястим відливом, відмінно підходять для інтер'єру, в якому переважають світлі тони;
  • Матові візерунки на тонованому дзеркалі, наприклад, бронзі – таке виконання більш підходить для стилів модерн, артдеко;
  • Матові візерунки на дзеркалі графіт надає дзеркальній поверхні відтінку графіту зі сріблом, що ідеально поєднується з концепцією стилю хай-тек, мінімалізм.

Щоб досягти більш потужного естетичного ефекту, піскоструминні малюнки можна поєднувати з іншими способами декорування: ф'юзингом, кристалами.  Оскільки наша компанія займається виробництвом меблів на замовлення, будь-яка ваша ідея може бути втілена в реальність.

Ми працюємо не лише зі столичним ринком – вся Україна є для нас пріоритетною. Навіть якщо ви живете у маленькому містечку, ви можете зв'язатися з нами для уточнення всіх деталей замовлення та можливості доставки до вашого населеного пункту.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Вартість виготовлення

Основна перевага купити на замовлення шафа купе з піскоструминним малюнком полягає в можливості клієнта впливати на вартість замовлення. Ви самі можете вибрати матеріали та фурнітуру цінової категорії, яка вас повністю влаштовує. Ми завжди консультуємо наших клієнтів щодо підбору матеріалів, щоб оптимізувати вартість замовлення.

Слід зазначити, що піскоструминна обробка, сама по собі, не є дешевим методом декорування. Щоб скляні чи дзеркальні фасади надійно утримувалися у профілях, потрібно підібрати міцну фурнітуру та розсувні системи. Тому вибір шафи з піскоструминною обробкою буде значно дорожчим від звичайного виробу, з фасадами з МДФ або ДСП. Однак, фінальний результат змусить вас забути про витрачені фінанси, оскільки скло або дзеркало, покрите матовими малюнками, виглядає чудово!

Дзвоніть, пишіть, і ми обов'язково допоможемо втілити в реальність усі ваші мрії про ідеальні меблі!

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: