Корпусні шафи купе на замовлення

Незважаючи на те, що Україна не є однією з передових країн, її меблевий ринок наповнений оригінальними та сміливими рішеннями. Одне з таких – ndash; корпусна шафа купе на замовлення, конструкція якого дає нам величезну кількість переваг.

Фотографії виконаних нами робіт

Якщо ви вирішите замовити корпусний виріб, то отримаєте такі позитивні моменти:

  • Економія простору, оскільки для відкриття розсувних дверей потрібно менше місця;
  • Великий внутрішній простір, можливість розробки та створення полиць, відсіків та вішалок з урахуванням побажань клієнта;
  • Підвищена функціональність – якщо внутрішній простір організований правильно, у корпусній шафі купе можна зберігати все, починаючи від одягу, закінчуючи побутовою технікою;
  • Розмаїття дизайнерських варіантів, можливість вписати виріб у будь-який інтер'єр;
  • Можливість встановлення в маленьких, вузьких кімнатах з неправильним плануванням.

Корпусні шафи купе на замовлення, які створюються в нашій компанії, враховують будь-які побажання клієнта. Наприклад, вам потрібно встановити виріб у вузький коридор – ми пропонуємо корпусну шафу на дві секції, із заповненням дзеркальними панелями або світлим ДСП.

Можливо, у вашому кабінеті не вистачає місця, тоді ми можемо інтегрувати корпус у ваше робоче місце. Такий варіант виглядатиме стильно та гармонійно, а ви отримаєте підвищення комфорту робочого процесу.

Хочете дізнатися вартість корпусної шафи купе за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Купити корпусну шафу купе від виробника

Виріб, який створюється з урахуванням ваших ідей та особливостей планування, дозволяє творити чудеса. Наприклад, якщо вам потрібно розділити приміщення на дві кімнати, ви можете замовити корпусну шафу купе, яка виконуватиме функцію перегородки. Такі меблі будуть оформлені відповідно до ваших побажань. Якщо дозволяє площа, ми можемо встановити полиці та фасади з двох сторін. Для невеликого приміщення можна встановити односторонню корпусну шафу на замовлення – його глуха стінка буде декорована ДСП з покриттям, що гармоніює з колірною гамою вашого інтер'єру.

Наповнення виробу може бути будь-яким, яке ви тільки забажаєте – штанги для вішалок, висувні вішалки, вентильовані відсіки для взуття, відділення для побутової техніки. Для підвищення комфорту користування ми встановлюємо високоякісну фурнітуру в корпус, наприклад систему плавних доводчиків на ящиках.

Щоб виріб на замовлення був яскравою окрасою інтер'єру, його фасади можна прикрасити фотодруком, візерунками, виконаними методом піскоструминної обробки. Підсилити стильний та сучасний декор можна за допомогою вбудованого світлодіодного підсвічування.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе корпусна - ціна

На вартість готового проекту, якщо ви замовляєте його в нашій компанії, впливають багато факторів:

  • Оформлення фасадів;
  • Тип розсувної системи;
  • Конфігурація.

Найпростішим і найдешевшим виконанням корпусної шафи на замовлення є пряме, встановлене вздовж стінки. Така конструкція вважається найпростішою та універсальною, але встановлювати її доцільно у великій кімнаті, де вистачає вільного простору.

Щоб заощадити місце, ми часто рекомендуємо замовити корпусну шафу купе кутового виконання. Такі меблі, по-перше, виглядають оригінально, прикрашають інтер'єр. По-друге, не «краде» цінні квадратні метри, але дозволяє використовувати кут, який найчастіше не використовується. За рахунок складнішої форми та виробництва вартість такого виробу зростає.

Дорогим проектом буде радіусний виріб, який потребує особливої ​​точності в розрахунках, більше витрат матеріалів, більш копіткої роботи на виробництві та при встановленні.

Якщо у вашій квартирі чи будинку є ніша, в неї можна встановити корпусну шафу купе на замовлення. За рахунок економії матеріалів вартість таких меблів знижується.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: