Шафи купе в передпокій на замовлення

Перехожий більшості квартир відрізняється невеликою площею, на якій тісняться верхній одяг, взуття, головні убори та дрібниці, що захаращують простір. Розмістити всі речі, зробити приміщення більш просторим та затишним допоможе шафа купе у передпокій, замовлена ​​в нашій компанії.

Фотографії виконаних нами робіт

Шафи купе в передпокій на замовлення мають підвищений попит, завдяки розсувній системі, що дозволяє відмінно заощадити простір. Продумане розташування полиць, штанг для верхнього одягу, об'ємних відсіків у такому виробі дозволить компактно розмістити всі речі, взуття та, можливо, навіть побутову техніку.

Якщо ви поставили собі за мету купити виріб у передпокій на замовлення – це рішення набагато краще, ніж купувати готові меблі у салоні. Багато замовників думають, що вартість меблів на замовлення буде вищою за готові меблі. Насправді це правильно лише частково. Якщо ви вирішите замовити шафу купе у передпокій, у Києві чи Україні, то зможете вплинути на вартість проекту. Насправді це означає, що ви зможете вибрати бюджетні матеріали, простішу конфігурацію.

Хочете дізнатися вартість шафи купе у передпокій за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Купити шафу купе в передпокій на замовлення недорого від виробника

Щоб замовити шафу до передпокою, достатньо повідомити нам деталі майбутніх меблів, а ми розробимо проект відповідно до ваших ідей. Наша компанія розробляє меблі на замовлення вже більше 10 років, тому можемо втілити в життя будь-які, навіть найскладніші проекти. Шафа купе в передпокій на замовлення може мати різні конфігурації та розташування: пряма, кутова, трапецієподібна, корпусна, вбудована і напіввбудована.

Кутові вироби затребувані в передпокоях, де порожній прямий кут, в якому встановлюється два модулі, об'єднані торцевою частиною. Такі вироби складніші у складанні, тому дорожчі. Якщо вас цікавлять недорогі вироби, більше підійде пряма конфігурація із двома або трьома секціями. Урізноманітнити дизайн такого виробу можна за допомогою незвичайних матеріалів, оригінальних малюнків.

Залежно від площі та особливості планування шафа до передпокою (Київ) може бути на дві, три та більше секцій.

У просторому передпокої можна встановити виріб трапецієподібної форми, який відрізняється гарною місткістю. Якщо виконати полички на торцевих поверхнях радіусними, вони чудово вписуються в будь-який інтер'єр.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе в передпокій – ціна

На вартість шаф купе у передпокій на замовлення безпосередній вплив мають такі фактори як метраж, тип використаної розсувної системи, заповнення фасадів, внутрішнє оформлення. Найпростішим і, відповідно, бюджетним проектом є прямий виріб із фасадами з ДСП, товщиною 16 та 10 мм. У роботі нами використовується тільки ламінований ДСП, який не поширює повітря шкідливі формальдегіди. Ми купуємо товари у перевірених виробників, матеріал яких відповідає вимогам безпеки. Колір та оформлення ДСП можуть бути різними – під колір шпалер або покриття для підлоги, імітація фактури дерева.

Якщо ви хочете замовити шафу купе в передпокій на замовлення, дизайн якого відрізняється химерністю та оригінальністю – Ваш варіант це дзеркальні фасади. Таке оформлення вважається одним із найвигідніших для передпокою, оскільки візуально розширює невеликий простір.

Важливим фактором, що впливає на вартість шаф купе для передпокою  – тип розсувної системи. Найбільш доступною вважається система, в якій рама переміщається на роликах пазу. З недоліків варто назвати скупчення пилу та сміття в пазу, що потребує частого збирання. Системи, в яких ролик переміщається рейкою, відрізняються вищою ціною, зате більш надійні, стійкі до зносу, захищені від попадання пилу та сміття.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: