Шафи купе в дитячу на замовлення

Кімната, в якій росте дитина, має бути облаштована так, щоб чадо знаходилося в ідеальних умовах комфорту та безпеки. Тому шафа купе в дитячу на замовлення повинна створюватися з урахуванням основних вимог щодо безпеки, екологічної чистоти.

Ми пропонуємо купити шафу купе в дитячу кімнату в Україні, яка буде створена на замовлення в нашій компанії. Такий варіант є оптимальним, оскільки дозволяє втілити в цьому предметі меблів усі ваші побажання щодо оформлення, а також врахувати особливості планування приміщення.

Фотографії виконаних нами робіт

Шафа купе в дитячу на замовлення буде створюватися тільки з матеріалів, допущених для використання в дитячих кімнатах, якість яких підтверджена сертифікатами.

Шафа купе в дитячу кімнату (Київ) потрібна для дитини, яка вже може мінімально себе обслуговувати, сама знайти свої речі та одягнутися, скласти іграшки в ящик. Тому шафа купе в дитячу на замовлення повинна створюватися з урахуванням основних вимог, якими відрізняються меблі для дитини. У виробництві меблів для дитячих кімнат ми дотримуємося таких правил:

  • Яскравий дизайн;
  • Має бути багато відкритих полиць;
  • Всі торці та краї полиць обов'язково закруглені;
  • Використана безпечна фурнітура.

При дотриманні цих правил на виході наші замовники отримують якісні, яскраві та практичні меблі, головне в яких – безпека.

Хочете дізнатися про вартість шафи купе в дитячу за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Купити шафу купе в дитячу кімнату недорого від виробника

Можливість купити шафу купе в дитячу, створену на замовлення, дозволяє скоротити витрати на виробництво меблів. Перший фактор, що впливає на зниження вартості – це закупівля матеріалів та фурнітури безпосередньо від виробників, минаючи ланку посередників. Другий фактор – на свою продукцію ми не встановлюємо накруток меблевих салонів. Крім того, ви можете вплинути на вибір матеріалів, щоб здешевити проект. При цьому обов'язково важливо враховувати, що для виробництва дитячих меблів краще вибирати натуральні матеріали: для корпусів краще використовувати плити МДФ, оскільки вони вважаються екологічно безпечнішими, а для фасадів можна використовувати натуральне дерево. Діти більше люблять вироби з відкритими фасадами, тому можна додатково заощадити, якщо залишити одну секцію відкритою, у форматі стелажу.

Дизайнери нашої компанії розроблять проект, в якому будуть враховані особливості планування приміщення та предмети меблів, які вже є. 

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе в дитячу на замовлення – ціна

Щоб замовити шафу купе для дитячої за низькою вартістю, буде корисно знати про основні фактори, які формують ціну. Один з найбільш дорогих компонентів шафи купе – ndash; це розсувна система, яка може бути бюджетною чи дорогою. Дешеві системи потрібно часто прибирати від сміття та пилу, які накопичуються в пазах, а з дорогими ви будете позбавлені такої проблеми.

Не менш важливим фактором є матеріали – корпусів та фасадів, а також їх оформлення. Пам'ятайте, що діти люблять все яскраве, тому чим незвичайнішим буде дизайн, тим більше він сподобається вашому чаду.

Сучасні технології виробництва меблів дозволяють створювати оригінальні фасади, наприклад метод фотодруку дає можливість наносити на поверхні будь-які зображення. Так ви можете замовити виріб із зображенням улюблених героїв вашої дитини.

Якщо ви замовляєте меблевий виріб для підлітка, краще зупинитися на нейтральному дизайні, щоб за кілька років вам не довелося міняти меблі. Наші дизайнери врахують побажання вашої та вашої дитини, щоб створити ідеальний проект майбутньої шафи купе.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: