Шафа купе з фотодруком на замовлення

Меблі – головний елемент оформлення інтер'єру будь-якого приміщення, тому ми завжди намагаємося підійти до її декору з фантазією. Кілька десятиліть тому писком моди були вироби з розстібними фасадами, з масиву дерева. Сьогодні хітом продажів є шафи купе з фотодруком, через особливості та переваги – ергономічне виконання внутрішнього простору; економія місця. Шафи купе можуть бути виготовлені для будь-якого приміщення та планування. Навіть у найменшій кімнаті легко поміститься виріб на дві секції, в який ви зможете скласти весь одяг та дрібні речі.

Сучасні технології не стоять на місці, і їхній стрімкий розвиток дозволяє створювати справжні витвори мистецтва зі звичайних шаф купе. У нашому випадку йдеться про фотодрук на склі, який прикрашає будь-які меблі, стає яскравим елементом декору інтер'єру.

Фотографії виконаних нами робіт

Ви можете вибирати виріб з фото на склі будь-якої тематики, яка вам більше до вподоби. Важливо пам'ятати, що сюжет потрібно підбирати відповідально, адже ви бачитимете його щодня. Найбільш затребуваними вважаються такі сюжетні композиції:

  • Нічне місто;
  • Міські пейзажі;
  • Морська та океанічна тематика;
  • Флористичні візерунки;
  • Анімалістична тематика.

Шафа купе з фотодруком на замовлення, створена в нашій компанії, стане ідеальним поєднанням містких меблів для зберігання всіх речей та яскравого декоративного елемента.

Якщо ви твердо вирішили замовити шафу купе з фотодруком, важливо ретельно продумати його оформлення, щоб воно поєднувалося із загальною дизайнерською концепцією інтер'єру. Варто враховувати, що яскравий фотодрук не завжди добре поєднується із класичним інтер'єром. Якщо ви хочете замовити фото на склі для класики, вибирайте ненав'язливі візерунки, кольорова гама яких наголошує на оформленні інтер'єру.

Хочете дізнатися вартість шафи купе з фотодруком за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Замовити шафу купе з фотодруком недорого від виробника

Наша компанія більше 10 років працює у сфері виробництва меблів різної складності – ми створюємо як бюджетні корпусні меблі, так і дорогі гарнітури. Не тільки місто Київ, а й вся Україна входить у сферу наших пріоритетів. ви можете замовити доставку меблів до будь-якого міста.

Щоб замовити купе з фотодруком недорого, ви можете вибрати матеріали та фурнітуру бюджетної цінової категорії. Дешево – не означає неякісно, ​​оскільки ми співпрацюємо з виробниками матеріалів, лише перевіреними та авторитетними. У виробництві ми часто використовуємо сировину українського виробництва, яка не поступається європейським аналогам.

Єдине, на чому ми не радимо заощаджувати – це розсувна система. Краще вибрати алюмінієву систему, яка не деформується з часом, служить довго, не втрачаючи своїх первісних властивостей.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе з фотодруком – ціна

Вартість шафи купе, декорованої фото на склі, залежатиме від масштабів проекту, типу встановленої розсувної системи, використаних матеріалів. Значення має також стиль інтер'єру, що впливає на складність фотодруку, яку потрібно нанести на фасади.

Наприклад, для стилю мінімалізм характерні світлі відтінки, пастельні кольори. Краще вибрати ненав'язливий малюнок у стриманому кольорі, дуже красиво буде, якщо крізь візерунок просвічуватиме скло або дзеркало.

У стилі хай-тек перевага надається різноманітності металу та скла, для нанесення на фасади можна вибрати абстрактні візерунки.

Перш ніж замовити виріб з фотодруком, у нашій компанії ви зможете детально обговорити всі деталі майбутнього проекту, з яких матеріалів буде виготовлена ​​шафа купе з фотодруком. Якщо перед вами стоїть ціль – встановити виріб з естетичним оформленням, але за бюджетною ціною ми запропонуємо варіанти зниження вартості.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: