Розпашна шафа на замовлення

У всіх меблевих салонах більший відсоток продажів займають шафи купе, але не вичерпується потік бажаючих купити на замовлення розстібні шафи. По-перше, такий предмет меблів коштує дешевше, ніж шафа купе, оснащена розсувною системою. По-друге, при вирішенні купити шафу розпашної на замовлення, замовник отримує унікальний предмет інтер'єру, з оригінальним наповненням та оформленням фасадів.

Фотографії виконаних нами робіт

 

Шафа орна на замовлення

Розпашний виріб на замовлення може бути корпусним і вбудованим – для останнього варіанта ідеально підходить ніша. У цьому випадку стіни підлогу і стелю виконують функції несучих стінок виробу.

Отже, визначимо ключові переваги розпашної шафи:

  • Простіше знайти потрібні речі, оскільки відкриті двері не загороджують внутрішній об'єм;
  • Можна спроектувати більшу кількість секцій, для яких будуть передбачені окремі двері;
  • При раціональному розташуванні всіх елементів внутрішнього наповнення виключається утворення мертвих зон;
  • Розчинні вироби – найвигідніший варіант для встановлення на кухні, де розсувні системи часто бувають непрактичними.

Хочете дізнатися вартість шафи розпашної за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Шафа розстібна на замовлення

Замовити шафу недорого від виробника дуже просто

Можливість купити шафу за доступною ціною легко пояснюється тим, що для її виробництва не потрібні розсувні системи, як уже було сказано, відпадає необхідність у багатьох кріпленнях і дорогій фурнітурі.

Вартість замовлення розпашного по Україні буде ще нижчою, якщо ви оберете виробництво в нашій компанії. Ми розробляємо проекти та створюємо меблі на замовлення дуже тривалий період, тому нам знайомі всі тонкощі та нюанси цього складного та відповідального процесу.

Якщо ви ухвалите рішення замовити розстібний меблевий виріб, то отримаєте безкоштовний дизайн проект, а також індивідуальний підхід та консультації наших фахівців.

 

 

 

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Недорога шафа розстібна

Розпашна шафа – ціна

Перше питання, яке цікавить наших замовників – вартість проекту та готових меблів. Якщо ви цілком очікувано хочете замовити шафу розстібною недорого, а ми додатково підкажемо, як можна ще знизити ціну.

На вартість впливають такі фактори, як метраж, кількість дверей, особливості наповнення (наявність складної фурнітури), оформлення фасадів. Класичне виконання орної шафи дві секції – він міститься у невеликій кімнаті, у нього можна скласти всі необхідні речі. Збільшення метражу виробу тягне за собою підвищення ціни, як і особливості оформлення. Дзеркальні фасади та використання кольорового скла збільшують вартість проекту.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: