Шафа пенал на замовлення

Популярним та затребуваним елементом меблів, у Києві та Україні, залишається шафа пенал на замовлення – який відрізняється великою висотою, часто до стелі, та невеликою шириною. За рахунок таких особливостей конструкції він займає небагато місця і може встановлюватись у невеликому просторі. Фасади пеналу можуть бути скляними або непрозорими, залежно від загального стилю інтер'єру та фінансових можливостей замовника.

Фотографії виконаних нами робіт

View the embedded image gallery online at:
https://zakaz-shkafa.kiev.ua/uk/shkafy-penaly#sigProIdf163e0bbe0

Якщо ви хочете замовити шафу пенал недорого, вам допоможе наша компанія, яка створює меблі на замовлення більше 10 років. За тривалий період ми встигли накопичити достатньо знань, створили базу сучасного, високотехнологічного інструменту. Найголовніша наша цінність – згуртована команда професіоналів.

Завдяки всім цим особливостям ми створюємо меблі на замовлення, які відрізняються яскраво вираженою індивідуальністю, оригінальним дизайном та невисокою вартістю.

Найчастіше пенал встановлюється на кухні, де надає господині безліч переваг:

  • Продумана ергономіка – займає невелику площу, відмінно підходить для маленької кухні;
  • Місткість – навіть у невеликій шафі пенал міститься багато кухонного начиння, продуктів, які не потрібно зберігати в холодильнику;
  • Естетичність – пенал, колір та дизайн якого підібрані у загальній стилістиці кухні, створює дуже приємне враження;
  • Практичність – якщо пенал висотою до стелі, він використовує місце, яке зазвичай простоює.

Хочете дізнатися вартість шафи-пеналу за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Замовити шафу пенал недорого від виробника

Можливість створити недорогу шафу пенал на замовлення пояснюється тим, що ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками матеріалів та фурнітури, тому в наших цінах не закладено накрутки. Оскільки ми є виробниками, а не перекупниками, ми не встановлюємо свій відсоток, а продаємо меблі за найнижчою ціною. Тому якщо ви давно хотіли замовити шафу пенал за низькою ціною, саме час це зробити.

Недорога шафа пенал на замовлення створюється із високоякісних матеріалів, на вибір яких впливаєте ви самі. Найчастіше матеріалом для фасадів виступає плита ДСП, з покриттям з плівки або ламінату. Великий асортимент ламінату для покриття ДСП дозволяє підібрати будь-яке оформлення кольорів і навіть імітацію текстури дерева. У нашому каталозі представлена ​​велика палітра кольорів для оформлення  пеналу, тому у вас не виникне труднощів при підборі дизайну.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа пенал на замовлення – ціна

Для того, щоб точно прорахувати вартість на пенал на замовлення, нам потрібно знати загальний метраж, місце встановлення, матеріал, з якого будуть виготовлені меблі. Але поспішаємо вас запевнити, виробництво пеналу вважається одним із найменш витратних, оскільки він відрізняється невеликими габаритами.

Основний фактор, що впливає на вартість – матеріал, з якого виготовляються фасади. Найдорожчим є масив дерева, але якщо вся кухня виконана з нього, то й шафа пенал не повинна вибиватися із загальної концепції.

За допомогою пеналу можна вирішити питання встановлення техніки, що вбудовується, наприклад, у виробі можна встановити холодильник. Також у шафу пенал можна встановити хлібопічку, кавоварку або мікрохвильову піч. Такий підхід до проекту вплине на вартість, тому ми обговорюємо всі питання. технічні та фінансові, перш ніж перейти до виробництва.

Якщо ви хочете замовити шафу пенал, практичну та естетичну, телефонуйте, і ми обов'язково запропонуємо вам рішення, яке влаштує вас по всіх пунктах. На всі виконані роботи нами надається гарантія, тому ви можете бути спокійні за якість.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: