Шафи купе в спальню на замовлення

Ми завжди намагаємося облаштувати інтер'єр спальні таким чином, щоб наш відпочинок був максимально комфортним і приємним. Не останню роль у цьому відіграють шафи, які допомагають організувати простір, посилити дизайнерську концепцію. Втілити це в життя допоможе шафа купе в спальню на замовлення, в якій будуть втілені всі ваші побажання, будуть враховані особливості планування приміщення.

Фотографії виконаних нами робіт

Шафа купе в спальню

Шафа купе в спальню на замовлення, двері якої відчиняються і закриваються за допомогою розсувної системи – оптимальне рішення для невеликої кімнати. Особливо популярним є рішення замовити шафу в спальню, яка вбудовується в наявну нішу. Для такої конструкції потрібно менше простору, оскільки як несучі елементи використовуються стіни і стеля кімнати. Найчастіше, такі вироби створюються, щоб вигідно організувати місце для гардеробу, зберігання білизни.

Купити шафу купе для спальні на замовлення в нашій компанії, в Києві та Україні, ви можете, вибравши конфігурацію: пряма, вбудована, кутова, трапецієподібна, радіусна. Відразу зазначимо, що остання категорія є найбільш оригінальною в плані дизайну, але й найдорожчою.

Для прямого виробу має бути достатньо простору вздовж однієї стіни, щоб помістилося принаймні дві секції. Якщо дозволяє площу спальні, виріб виготовляється на всю стіну. У такому випадку, цей предмет меблів є єдиним у кімнаті, але в нього містяться всі речі, решту простору можна використовувати на свій розсуд.

Замовити шафу в спальню вбудовану можна, якщо для цього є відповідне місце – ніша, в яку можна встановити основні елементи цього предмета меблів.

Кутові вироби встановлюються в порожніх кутах, які не використовуються і не приносять користі. Правильно спроектована шафа до спальні (Київ) допомагає скласти всі речі, габаритні та дрібні, зробити кімнату затишнішою.

Хочете дізнатися вартість шафи купе в спальню за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Замовити шафу купе в спальню недорого від виробника

На вартість проекту шафи купе впливають кілька факторів:Шафа купе до спальні 2

  • тип встановленої розсувної системи;
  • варіант конфігурації;
  • заповнення фасадів.

Якщо ви хочете замовити недорого шафу купе в спальню, варто зупинитися на прямому виконанні, фасадах з ДСП, бюджетній розсувній системі, в якій ролик рухається в пазу. Варіант вбудованого виробу також відрізняється невисокою вартістю, оскільки не потрібно використовувати матеріал для стін і стелі.

Можливість замовити шафу в спальню недорого в нашій компанії можлива тому, що ми виробник, а не перекупник. Отже, в нашу ціну не включено накрутку, а лише витрати на виробництво та оплату роботи.

Важливим фактором, що знижує вартість нашої продукції, є співпраця з виробниками матеріалів та фурнітури. Оскільки в ланцюзі закупівель виключені посередники, ціна значно знижена.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Шафа купе в спальню на замовлення – ціна

Шафа купе в спальню 3

Якщо вас цікавить шафа купе в спальню на замовлення недорого, ми розробимо для вас проект, для якого від вас знадобляться мінімальні вкладення. Завдяки сучасним технологіям виробництва, навіть бюджетна шафа купе в спальню буде відрізнятися привабливим і стильним дизайном. Це можливо завдяки використанню листів ДСП, ламінованих, колір яких підібраний під загальне оформлення інтер'єру. Для маленької кімнати оптимально підійдуть вироби, виконані у світлій гамі кольорів, з імітацією фактури світлих порід дерева. Трохи дорожче, але й більш презентабельно, виглядатиме шафа із дзеркальними фасада

 

 

 

 

 

 

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: