Вбудовані шафи купе на замовлення

Охочих купити вбудовану шафу купе на замовлення в Україні, особливо, в Києві, з кожним роком все більше. Причин популярності вбудованих шаф купе багато, в першу чергу – це чудова можливість заощадити простір, використовувати наявну площу з максимальною користю.

Фотографії виконаних нами робіт

Якщо ви хочете замовити вбудовану шафу купе в Києві недорого, саме час звернутися до нашої компанії. Ми більше 10 років займаємось виробництвом меблів, тільки на замовлення, а не за типовими проектами. Завдяки такому підходу ми гарантуємо наступні переваги:

  • Можливість врахувати будь-які ваші побажання;
  • Економне та раціональне використання площі;
  • Розумне зниження вартості за рахунок вибору замовником більш доступних матеріалів.

Чому вам варто замовити вбудовану шафу купе?

Вбудована шафа купе 2

 

Головна перевага, якою відрізняється вбудована шафа купе на замовлення - її можна встановити в будь-якому місці. Оптимальним варіантом вважається ніша, в яку встановлюється все внутрішнє наповнення, що закривається розсувною системою. Оскільки розсувні двері відчиняються і закриваються в одній площині, для них не потрібен додатковий простір. Економія площі та комфорту для замовника очевидна.

Вбудований виріб, ціна якого доступна широкої купівельної аудиторії, може бути виконаний в будь-якому варіанті. Замовник сам вибирає які та скільки поличок буде у виробі, яке потрібне додаткове оформлення (ліфти, доводчики на шухлядах, відсіки для взуття). Залежно від приміщення, в якому ви хочете встановити виріб, проектуватиметься і наповнення. Наприклад, виріб у передпокої може вміщати відділення для побутової техніки, невелику відкриту поличку для мокрого взуття. У спальні вбудована шафа купе обов'язково містить велике відділення для постільної білизни та приладдя.

 

 

Хочете дізнатися вартість вбудованої шафи купе за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Замовити вбудовану шафу купе недорого можна у нас

Якщо ви давно шукаєте вбудований купе на замовлення за доступною вартістю, ми готові запропонувати на ваш розгляд будь-які варіанти. Вибір вбудованої шафи купе на замовлення відрізняється нижчою ціною, оскільки на виробництво таких виробів використовується менша кількість матеріалів.

>

Ви самі вибираєте матеріали, з яких будуть виготовлені певні елементи меблів, щоб знизити його вартість. При цьому ви можете розраховувати на консультацію від наших майстрів, щоб при зниженні вартості зовнішній вигляд виробу не постраждав.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Вбудована шафа купе – ціна

Коли ви вибираєте вбудовану шафу купе на замовлення, перше що вас хвилює – звісно ж, його ціна. Вбудована шафа купе 3 Ви можете з'ясувати приблизну ціну у наших менеджерів у телефонному режимі. Просто змалюйте наповнення та метраж виробу, щоб ми могли прорахувати ціну. Конкретні цифри ми зможемо назвати лише після розробки проекту.

Буде не зайвим знати основні фактори, що впливають на вартість:

  • Розмір ніші або стіни, в яку вбудовуватиметься виріб;
  • Внутрішнє наповнення (кількість ящиків, наявність додаткових комплектуючих, наприклад, безшумних систем);
  • Заповнення фасадів.

Для бюджетного проекту вбудованого купе можна вибрати найдешевше заповнення: ДСП, оформлення якого ви вибираєте самостійно. Найбільш популярним вважаються плити ДСП, з покриттям плівкою або ламінатом з імітацією текстури дерева. Більш дорогі вироби, але і більш елегантні та елітні – із заповненням дзеркальними плитами. Сучасні технології дозволяють декорувати дзеркало матуванням, нанесенням візерунків, наклеюванням страз.

Дизайнерські ідеї щодо оформлення вбудованих шаф купе на замовлення обговорюються в індивідуальному порядку, але поспішаємо вас запевнити, що ми завжди йдемо назустріч клієнту, пропонуємо лише найкращі ідеї для декорування!

Щоб замовити вбудовані меблі, просто зв'яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: