Офісні шафи на замовлення

Серед величезного асортименту меблів саме офісні шафи займають велику частку. Охочих купити в Києві та Україні офісну шафу на замовлення з кожним роком з'являється все більше. Офісна шафа, купити яку ви можете в нашій компанії, дозволить вигідно використовувати наявний простір, компактно скласти всі документи.

Фотографії виконаних нами робіт

View the embedded image gallery online at:
https://zakaz-shkafa.kiev.ua/uk/ofisnye-shkafy#sigProId1e04a5be15

У чому перевага виробництва офісної шафи на замовлення? Насамперед, ви отримуєте індивідуальний підхід, чого при покупці готових меблів ви навряд чи отримаєте. По-друге, можливість замовити офісний меблевий виріб дозволяє впливати на вибір матеріалів та, відповідно, ціни проекту.

Наша компанія працює над виробництвом меблів на замовлення більше 10 років, тому нашим професійним співробітникам добре відомі всі тонкощі та нюанси цього процесу.

Якщо ви хочете замовити офісну шафу у нас, наші дизайнери розроблять і запропонують проект на ваш розгляд. Під час розробки будуть враховані всі ваші побажання – Чи хочете ви звичайну шафу з розстібними дверима або вам більше до душі шафа-купе. Останній варіант кращий для кабінетів начальників, оскільки дизайн шафи-купе та його внутрішнє наповнення дозволяють надати інтер'єру презентабельності. Розробка та виробництво на замовлення секцій, відділень для документів, штанги для верхнього одягу дає можливість встановити в кабінеті повноцінний гарнітур.

Хочете дізнатися вартість офісної шафи за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Замовити офісну шафу недорого від виробника

Хоча офісні меблі – це обличчя компанії, на її виготовленні можна заощадити, якщо підійти до процесу з розумом. На офісну шафу ціна в нашій компанії встановлюється невисока. Вартість, доступна багатьом покупцям, можлива завдяки тому, що ми виробник, а не перекупник меблів. Крім цієї важливої ​​переваги у виробництві, за бажанням замовника, можуть використовуватися бюджетні матеріали, що додатково знижує вартість меблів.

У нас ви можете замовити меблевий виріб для офісу будь-якої конфігурації та дизайну, які ви вважаєте доречними у вашому офісі – не тільки звичайна закрита шафа або купе, а й відкриті стелажі або вузький шкаф-пенал. Непоганим доповненням до офісного інтер'єру буде виріб-секретер, в який вбудовано письмовий стіл.

Для кабінету директора доцільно платтяну офісну шафу купити – це може бути орний або шафа купе. Всередині нього може бути розташована штанга для верхнього одягу, а також кілька секцій для документів.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Офісна шафа на замовлення – ціна

Перш ніж купити офісну шафу на замовлення, вам буде цікаво дізнатися її вартість. Зробити це ви зможете, якщо надасте нам інформацію про габарити майбутнього проекту (метраж), кількість секцій, тип конфігурації, наявність фасадів та їх оформлення.

Кожен з цих факторів безпосередньо впливає на ціну, так чим більше виріб, тим вищою буде його вартість. Якщо ви хочете замовити виріб в офіс, оснащений розсувною системою, його ціна буде також вищою.

Складні проекти, такі як інтегрований письмовий стіл, робоче місце для комп'ютера або ноутбука також додатково підвищують ціну офісних меблів. Якщо вам потрібні офісні шафи для працівників, ціна таких проектів буде мінімальною. Надати вам приблизну ціну ми зможемо лише після розрахунку проекту, після обговорення його деталей з вами.

Впливають на вартість виробу та матеріали, вибрані для оформлення фасадів – елітні меблі, двері яких виготовлені зі скла або масиву дерева, оцінюються відповідно. Замовити бюджетні офісні вироби можна, якщо для їх оформлення використано плити ДСП із покриттям з ламінату.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: