Шафа купе – ціна в Києві

Шафи купе, оснащені розсувними системами, є найдорожчими меблями. Основний фактор, що підвищує ціну – розсувна система, що відрізняється складною конструкцією. Багато покупців цікавить – Чи можна знизити ціну на шафи купе у Києві та Україні? Ми відповідаємо – можна, можливо! І для цього не обов'язково витрачати час на пошуки найдешевшої і, напевно, не підходить для вашого планування шафи.

У більшості випадків виходить, що ви знайшли шафу купе, ціна якої вас повністю влаштовує. Але при найближчому розгляді виявиться, що його оформлення кольорів, внутрішнє наповнення або дизайн фасадів не підходять. Вибираючи меблі на замовлення, ви можете впливати на будь-які критерії виробництва шафи.

Розглянемо докладніше інші параметри, від яких відштовхуються виробники, коли встановлюють ціну.

Перше – матеріал, з якого виготовлено розсувну систему. Алюмінієві будуть значно дорожчі за сталеві, тому останні використовуються в бюджетних шафах. Потрібно враховувати, що сталеві напрямні швидше деформуються і виходять із ладу. Ціна розсувної системи залежить також від її конструкції: опорна чи підвісна. Опорні системи складаються з верхньої та нижньої направляючих рейок, роликів та профілю, який виступає рамкою жорсткості. Завдяки сучасним технологіям, рейки можуть оформлятися у будь-якому кольорі.  Підвісна розсувна система оснащується верхньою напрямною, рейками-напрямляючими для руху дверей. Ці комплектуючі доповнені механізмом, у якому укладено пару роликових кареток та стопорний механізм.

Хочете дізнатися вартість шафи купе за Вашими розмірами?

Запитайте наших фахівців

Дізнатися вартість безкоштовно

Шафа купе – ціна та вплив на неї конфігурації

На шафу купе (Київ) ціна встановлюється також залежно від типу конструкції: вбудована або корпусна. Якщо у вашій кімнаті є ніша, її стіни підлогу і стелю можна використовувати як несучі елементи для майбутньої шафи. Вартість шафи купе значно знижується, оскільки для такого проекту потрібно менше матеріалу. При виготовленні корпусної шафи використовуються плити ЛДСП для виробництва стін, підлоги та даху, отже, ціна буде вищою.

На ціну проекту впливають також інші фактори:

  • Кількість секцій;
  • Заповнення фасадів;
  • Особливості внутрішнього заповнення;
  • Використаний кромковий матеріал.

На шафу купе ціна (Київ) безпосередньо впливає заповнення фасадів – найдешевшими вважаються меблі з фасадами з ЛДСП. Більш дорогою буде шафа, оформлена із застосуванням скла, дзеркал та їх комбінації.  Особливо яскраво виглядають шафи, у фасадах яких поєднуються дзеркальні вставки та кольорові скляні панелі.

НЕ ЗНАЄТЕ ЯКУ ШАФУ ВИБРАТИ?

Запитайте пораду у дизайнера

Отримати пораду безкоштовно

Ціна шафи купе на замовлення – на відміну від готових

Якщо ви хочете оформити кімнату за допомогою меблів, які виглядають стильно та оригінально, але витратити на це мінімум грошей, вам підійде індивідуальне виготовлення. У нас легко замовити виробництво шаф купе на замовлення, дизайн яких буде розроблений у повній відповідності до ваших вимог та пропозицій.

Оскільки ми працюємо тільки з найкращими матеріалами, ви можете вибрати з нашого каталогу ДСП, колірне оформлення якого ідеально підходить для вашого інтер'єру. Ламінований ДСП ви можете вибрати матовий або глянсовий, залежно від стилю та дизайнерської концепції кімнати. Ми можемо підібрати ДСП з імітацією кольору та фактури дерева, для класичного стилю, глянцеві плити яскравих кольорів – ndash; для хай-тек. У комбінації з правильно підібраним колірним оформленням розсувної системи виходить збалансована і гармонійна шафа купе.

Від чого залежить вартість шафи купе на замовлення?

На шафу купе ціна залежить і від інших факторів, наприклад внутрішнього заповнення. Найбільш бюджетним проектом буде шафа купе, всередині якої розташовані полички. Трохи дорожча шафа купе, в якій встановлена штанга для вішалок, висувні вішалки, що економлять простір.

Важливим фактором, що впливає на ціну є кромковий матеріал, яким закочуються торці плит ДСП. Найбільш бюджетною є меламінова кромка, що є декоративним папіром, просоченим смолами. Вона не надто надійна та погано захищає плиту від впливу вологи. Трохи дорожче, але надійніше плівка ПВХ, якою кромкуються більшість меблевих виробів.

Якщо ви хочете отримати максимально функціональну шафу купе, вам потрібно додатково заплатити за аксесуари: вішалки для краваток, окремі відсіки для взуття, кошики.

На фінальну вартість проекту впливає використана фурнітура – застосування невидимих кріплень (ексцентриків) замість монтажних куточків підвищує вартість меблів приблизно на 10%. Але при цьому ви набуваєте більш естетичного і акуратного вигляду.

Отримати ідеально оформлену шафу купе, що відповідає площі та плануванню вашої квартири, за розумною ціною, ви можете в нашій компанії.

Залишилися питання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити дзвінок безкоштовно

Оберіть мову сайту: